Panele Magelis

Terminale operatorskie Magelis zostały zaprojektowane tak, aby mogły pracować ze standardowymi kartami komunikacyjnymi i pamięcią formatu PCMCIA. Dodatkowo oferują połączone funkcje sterowania i dialogu, jak również dostęp do Internetu. Dzięki temu są idealnymi urządzeniami do rozproszonych systemów sterowania.

Uniwersalne oprogramowanie

Wszystkie terminale z gamy Magelis, programowane są za pomocą jednego programu konfiguracyjnego XBTL1000. Procedura konfiguracyjna jest dla wszystkich wyświetlaczy i terminali taka sama, co jest znacznym ułatwieniem dla programisty.

Oprogramowanie konfiguracyjne terminali jest kompatybilne z oprogramowaniem narzędziowym PL7 i Concept (do PLC), co znacznie ułatwia pracę przy przygotowywaniu aplikacji, jak również przyczynia się do skrócenia czasu niezbędnego do jej napisania.Stacja graficzna Magelis TXBT

Wyposażona w system Windows, z dodatkową funkcją serwera OLE, stacja graficzna TXBT może wykonywać wiele operacji w tym samym czasie, nie przerywając swoich podstawowych zadań dialogu z użytkownikiem. Ma dostęp do każdej zmiennej sterownika PLC w czasie rzeczywistym, co ma na celu zapewnienie stałej kontroli wykonywanych procesów. Dodatkowo wyposażona jest w 2 sloty na karty ISA, w które można wbudować karty komunikacyjne lub np. PCX (procesor PLC).

Dostęp do Internetu

Stosując dodatkowe narzędzia WEB, powiązane z systemem nadzoru Monitor Pro, terminal może pełnić funkcję stacji "k;klient"k; w systemie, poprzez komunikację Ethernet TCP/IP.

Pełna i szczegółowa diagnostyka

Jednym z zadań jakie mogą wykonywać terminale Magelis, to wskazywanie i informowanie o zaistniałych błędach lub alarmach. Część lub wszystkie procedury diagnostyki zintegrowane w programach narzędziowych Concept i PL7, mogą być w pełni wykorzystane w terminalach Magelis.

Ergonomia

Hierarchiczne rozmieszczenie klawiszy oraz ekranu, znacznie ułatwia operatorowi wykonywanie czynności związanych ze sterowaniem procesem przemysłowym, konfiguracji i ustawiania parametrów maszyny, a to wszystko z dużą skutecznościa.

Pełna oferta

Bez względu na to jaki jest typ wyświetlacza (alfanumeryczny LCD, fluorescencyjny, z ekranem matrycowy, graficznym, monochromatycznym, kolorowym lub dotykowy), terminale z gamy Magelis spełniają oczekiwania użytkowników w zakresie dialogu Człowiek - Maszyna.
Copyright 2013 by "CONTROL PROCESS IT" Sp. z o.o. Na początek strony